pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

mat;, Masaki Matsushima


Opis:
Kobieta mat; wie c zego chce, stale się rozwija i pracuje nad własnym stylem. O mat; mówi się, że pachnie "serum życia" dlatego każda kobieta powinna go poznać. Oryginalny zapach łączy w sobie nutkę wonnego, nieskazitelnego japońskiego środowiska połączonego z aktywnością i witalnością wielkiego miasta. Mat; od wielu lat pozostaje jednym z ulubionych zapachów Madonny.

Zapach perfum:
Mat; to świeży, nowoczesny zapach, przeznaczony dla aktywnych kobiet z klasą, które czują się zawsze młode bez względu na wiek. Zapach otwierają intrygujące, świeże i lekkie, owocowe nuty głowy: soczysty bambus i aromatyczne mango. Głębi zapachu dodają kwiatowo – owocowe zmysłowe nuty serca: liście herbaty, jałowiec, liście pietruszki, czarna porzeczka, arbuz, mięta, kwiat lotosu, biała róża i wodny jaśmin. Całość podkreślona jest ciepłymi, krystalicznymi nutami bazy: piżmem, kryształem i trzciną.

Flakon:
Niepowtarzalna szata graficzna zaprojektowana przez Masaki Matsushima nawiązuje do nowoczesnych trendów w japońskiej sztuce. Zdecydował się on bowiem na ostre ścięcie skrajnej krawędzi czworokątnego flakonika co nadało mu unikalny charakter.


KUP TERAZ


 

Produkty z gamy mat; dostępne w naszej ofercie:

Art.20080

mat; Masakï Matsushïma woda perfumowana 80ml

Art.20040

mat; Masakï Matsushïma woda perfumowana 40ml

Nuty głowy

bambus, mango
 

Nuty serca

liście herbaty, jałowiec, liście pietruszki, czarna porzeczka, arbuz, mięta, kwiat lotosu, biała róża, wodny jaśmin
 

Nuty bazy

piżmo, kryształ, trzcina