pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

art, Masaki Matsushima


Masakï art…
powrót do korzeni

Weź Japoński wachlarz. Rozłóż go, aż utworzy się na nim wzór. Następnie przenieś ten motyw w bieli na mieniący się jak wachlarz geometryczny flakon. Zero kolorów, tylko wzór z hologramów, które odbijają wszystkie kolory tęczy.

Dlaczego art?
Dla awangardowego projektanta mody Masaki Matsushima, tradycyjny japoński wachlarz ma symboliczny wymiar dla artystycznego wyrazu. Wzór narysowany w stylizowanych, minimalistycznych, powtarzających się, jednokolorowych kształtach jest jak welon; interesująca forma współczesnej sztuki japońskiej.

Opis zapachu:
Te perfumy zachwycą fanów zapachów Masaki Matsushima, którzy uwielbiali pierwszy zapach mat; Przepiękny i kobiecy art zaprojektowany jest jak dzieło sztuki. W nutach głowy rozbrzmiewają świeża bergamotka, soczysta japońska śliwka ume i egzotyczny star fruit. Ich aromat uwalnia się na uroczym kwiatowym sercu, na które składają się japońska sakura (kwiat kwitnącej wiśni), romantyczna róża herbaciana oraz delikatny kwiat lnu. Białe drzewo cedrowe i krystalicznie czyste piżmo w nutach bazy pozostawiają na skórze elegancki i unikatowy ślad.

Flakon:
Czerpiąc inspiracje z zachodnich wzorców, Masaki łączy miejski styl „pop art” z jego wyobrażeniem Tokio. Rezultatem jest niesamowity flakon wyrażający czystą ideę sztuki, pokryty kobiercem wachlarzy. Opakowanie jest jeszcze bardziej niespotykane - zero kolorów, tylko wzór z hologramów, które odbijają wszystkie kolory tęczy.

KUP TERAZ


 

Produkty z gamy art dostępne w naszej ofercie:

Art.29040

art woda perfumowana 40ml

Art.29080

art woda perfumowana 80ml

Nuty głowy

Bergamotka, Śliwka Ume, Star Fruit
 

Nuty serca

Sakura, Róża herbaciana, Kwiat lnu
 

Nuty bazy

Białe drzewo cedrowe, Krystaliczne piżmo