pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

    Seria Marsylska


Mydło marsylskie powstało zgodnie z odwieczną tradycją wyrobu mydeł. Jest idealne do codziennej pielęgnacji skóry, która potrzebuje głębokiego, ale delikatnego oczyszczenia. Mydło marsylskie posiada neutralne pH i jest hipoalergiczne, dlatego też seria Spuma di Sciampagna Marsiglia idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry dorosłych i dzieci.
 

Produkty z gamy Seria Marsylska dostępne w naszej ofercie:


Art.307201

Naturalne, antybakteryjne mydło marsylskie 150g

Wspaniałe, antybakteryjne mydło, wykonane z naturalnych składników, pozwala zachować neutralne pH skóry oraz zapewnia ochronę przed niebezpiecznymi bakteriami (Specjaliści przypominają, że prosty i skuteczny sposób zapobiegania grypie i innym zakażeniom to m.in. częste mycie rąk). Delikatnie perfumowane mydło aromatem olejku eterycznego z trawy cytrynowej, jest idealne do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Skóra pozostaje niezwykle gładka i aksamitna w dotyku.
Art.308830

Naturalne, antybakteryjne mydło marsylskie w płynie 500ml

Wspaniałe, antybakteryjne mydło, wykonane z naturalnych składników, pozwala zachować neutralne pH skóry oraz zapewnia ochronę przed niebezpiecznymi bakteriami (Specjaliści przypominają, że prosty i skuteczny sposób zapobiegania grypie i innym zakażeniom to m.in. częste mycie rąk).  Skóra pozostaje niezwykle gładka i aksamitna w dotyku.