pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

    Maliny i jeżyny


I love... MALINY I JEŻYNY

Super soczysty i przepełniony życiem zapach. Poczuj radość z przepysznego aromatu świeżo wyciśniętych malin i soczystych jeżyn, połączonych ze sobą, by stworzyć zapachowy koktajl, który jest owocowy do granic możliwości. 

Produkty z gamy Maliny i jeżyny dostępne w naszej ofercie:


Art.2345

Płyn do kąpieli i pod prysznic 500ml

Wlej mnie uwodzicielsko pod bieżącą wodę, poczekaj aż zaczną tworzyć się bąbelki, zanurz się w kąpieli, zrelaksuj się i czerp przyjemność z mojego kuszącego aromatu. Możesz też wycisnąć mnie na dłoń lub gąbkę, wmasować w wilgotne ciało aż wytworzy się piana i otuli Cię szaleństwo aromatycznych bąbelków. Następnie spłucz ciało, które pozostanie po kąpieli pięknie pachnące.

Art.2352

Peelingujący żel pod prysznic 200ml

Wyciśnij mnie na dłoń, wmasuj w wilgotne ciało, by wykonać peeling, a następnie spłucz by nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalny blask.

Art.2369

Odżywcze masło do ciała 200ml 

Nabierz sporą porcję na palce, wmasuj mnie w ciało, by pozostawić skórę cudownie odżywioną, jedwabiście gładką i przepięknie pachnącą.

Art.4301

Nawilżający balsam do ciała 250ml 

Wyciśnij porcję balsamu na dłoń i wmasuj mnie w ciało, by pozostawić skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i przepięknie pachnącą.  

Art.4233

Krem do rąk 75ml 

Wmasuj super delikatny i odżywczy krem w dłonie po każdym myciu lub gdy czujesz, że Twoja skóra jest przesuszona.