pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

La Nordica

Firma La Nordica powstała we Włoszech w 1966 roku. Specjalizuje się w produkcji niezwykle interesujących produktów do kąpieli. Te oryginalne włoskie kosmetyki zapewnią wspaniałe samopoczucie każdego dnia.

Doskonała jakość oraz naturalny skład są gwarancją, że każdy może na nowo odkryć przyjemność zażywania relaksu w zaciszu własnej łazienki.
Eleganckie, różnorodne, efektowne opakowania, wspaniała kolorystyka oraz wysoka jakość powodują, że produkty Firmy LA NORDICA seria WHITE CASTLE poza właściwościami użytkowymi idealnie nadają się na oryginalny i niespotykany prezent. Produkty LA NORDICA przeznaczone są dla wszystkich typów skóry szczególnie polecane są dla skóry suchej. Swój zapach zawdzięczają naturalnym roślinnym olejkom eterycznym.

OLEJEK LAWENDOWY -uzyskany z kwiatów lawendy, tradycyjnie stosowany jako środek relaksujący i tonizujący.
OLEJEK Z MELISY - pozyskiwany z liści i białych kwiatów melisy, emanujący zapachem cytryny. Nazwa melisa pochodzi od "mel" czyli miodu i tę cechę posiada również melisa - słodycz. Olejek ten uspokaja i doskonale relaksuje umysł i ciało.
OLEJEK Z MIĘTY PIEPRZOWEJ- uzyskany z liści mięty w czasie kwitnienia, nadaje przyjemne uczucie świeżości i dobrego samopoczucia.
OLEJEK Z ROZMARYNU - nazwa pochodzi od " ROS-MARIS" róży morskiej.

Olejek uzyskuje się z rozmarynu zbieranego w czasie pełnego lata jest tradycyjnie stosowany jako środek tonizujący
i stymulujący.