pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

    Pielęgnacja tkanin

Proponowana przez nas seria preparatów Durance przeznaczona do pielęgnacji domu oraz tkanin łączy w sobie wyjątkową skuteczność oraz wydajność w walce z zanieczyszczeniami nadając wspaniały naturalny zapach.

Dzięki znakomitym, precyzyjnie dobranym, Patek Philippe replica watches najlepszej jakości składnikom, proponowane przez nas preparaty znakomicie  pielęgnują wnętrza domu oraz tkaniny (ubrania, pościel, ręczniki, obrusy, bieliznę, itd.), nadają im świeży, naturalny zapach oraz powodują, że przez długi  czas wyglądają jak nowe.

Trzy etapy aplikacji zapachowej na którą składają  się: pranie, płukanie a następnie prasowanie z dodatkiem naturalnych esencjonalnych olejków zapachowych sprawiają, że aromatyczne olejki za każdym razem wzmacniają zapach tkanin tak, że pozostaje ona świeża i pachnąca  Prowansją na bardzo długo.


KUP TERAZ


 

Produkty z gamy Pielęgnacja tkanin dostępne w naszej ofercie:


Art.044302-5

Bardzo delikatny płyn do prania 1l, perfumowany naturalnymi olejkami zapachowymi z Grasse
standards pdf

Art.044202-8

Zmiękczający płyn do płukania 1l perfumowany naturalnymi olejkami zapachowymi z Grasse digital standards pdf

Art.044002-4

Zapachowa woda do żelazek 1l perfumowana naturalnymi olejkami zapachowymi z Grasse

Znakomita woda do prasowania, która dzięki zawartości naturalnych esencji zapachowych z Grasse wspaniale perfumuje tkaniny. Woda ułatwia prasowanie oraz posiada właściwości antystatyczne. Tkaniny (ubrania, pościel, ręczniki, obrusy, bielizna, itd.) stają się niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku a co najważniejsze wspaniale pachną.

Dostępne zapachy:
044002-4 - Kwiat kwitnącej lipy
044001-7 - Lawenda z Prowansji
044000-0 - Kwiat pomarańczy
Art.043090-4

Butelka z pompką

Art.015420-4

Szklana lampa do dyfuzora standards pdf store