pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

    Pielęgnacja tkanin

Proponowana przez nas seria preparatów Durance przeznaczona do pielęgnacji domu oraz tkanin łączy w sobie wyjątkową skuteczność oraz wydajność w walce z zanieczyszczeniami nadając wspaniały naturalny zapach.

Dzięki znakomitym, precyzyjnie dobranym, Patek Philippe replica watches najlepszej jakości składnikom, proponowane przez nas preparaty znakomicie  pielęgnują wnętrza domu oraz tkaniny (ubrania, pościel, ręczniki, obrusy, bieliznę, itd.), nadają im świeży, naturalny zapach oraz powodują, że przez długi  czas wyglądają jak nowe.

Trzy etapy aplikacji zapachowej na którą składają  się: pranie, płukanie a następnie prasowanie z dodatkiem naturalnych esencjonalnych olejków zapachowych sprawiają, że aromatyczne olejki za każdym razem wzmacniają zapach tkanin tak, że pozostaje ona świeża i pachnąca  Prowansją na bardzo długo.


KUP TERAZ


 

Produkty z gamy Pielęgnacja tkanin dostępne w naszej ofercie:


Art.044302-5

Bardzo delikatny płyn do prania 1l, perfumowany naturalnymi olejkami zapachowymi z Grasse

W  efektywny i skuteczny sposób usuwa brud z  tkanin a jednocześnie dzięki precyzyjnie dobranym naturalnym esencjom zapachowym z Grasse przyjemnie perfumuje tkaniny podczas codziennej pielęgnacji (ubrania, pościel, ręczniki, obrusy, bieliznę). Płyn stworzony jest na bazie środków piorących oraz enzymów, nie zawiera fosforanu. Posiada właściwości zmiękczające oraz antystatyczne. Chroni nasze tkaniny i pozostawia wspaniały, świeży zapach.

Dostępne zapachy:
044302-5 - Kwiat kwitnącej lipy
044301-8 - Lawenda z Prowansji
044300-1 - Kwiat pomarańczy
Art.044202-8

Zmiękczający płyn do płukania 1l perfumowany naturalnymi olejkami zapachowymi z Grasse

Niezwykły płyn do płukania tkanin (ubrań, pościeli, ręczników, obrusów, bielizny) chroni i zmiękcza  je, a specjalna kompozycja zapachowa oparta na bazie naturalnych esencji zapachowych z Grasse sprawia, że tkaniny przepięknie pachną czystością i świeżością ciepłego, letniego poranka.  

Dostępne zapachy:
044202-8 - Kwiat kwitnącej lipy
044201-1 - Lawenda z Prowansji
044200-4 - Kwiat pomarańczy
Art.044002-4

Zapachowa woda do żelazek 1l perfumowana naturalnymi olejkami zapachowymi z Grasse

Znakomita woda do prasowania, która dzięki zawartości naturalnych esencji zapachowych z Grasse wspaniale perfumuje tkaniny. Woda ułatwia prasowanie oraz posiada właściwości antystatyczne. Tkaniny (ubrania, pościel, ręczniki, obrusy, bielizna, itd.) stają się niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku a co najważniejsze wspaniale pachną.

Dostępne zapachy:
044002-4 - Kwiat kwitnącej lipy
044001-7 - Lawenda z Prowansji
044000-0 - Kwiat pomarańczy
Art.043090-4

Butelka z pompką