pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

Leonard Men, Leonard


Ekskluzywny dom mody LEONARD istnieje od 1958r. i jest rozpoznawany na całym świecie poprzez wspaniałe, niepowtarzalne wzory namalowane na jedwabiu.
Najnowszy, designerski zapach LEONARD HOMME jest projektem pełnym kontrastów.

Opis :
LEONARD HOMME to oryginalny i zmysłowy dotyk luksusu. Zapach stworzony dla mężczyzn z silną osobowością, pełnych energii, gotowych podbić cały świat. To zapach dla mężczyzny, o którym trudno zapomnieć, który pozostawia po sobie wyraźny, niezatarty ślad.
Wyjątkowy i elegancki zapach LEONARD HOMME uwodzi wszystkich mężczyzn z silnym charakterem.
 
Zapach Perfum :
Dzięki kombinacji najlepszych składników, LEONARD HOMME uosabia najwyższej klasy luksus. Aromatyczny i silny zapach pozostawia świeżą, zmysłową woń. Eleganckie, intensywne nuty głowy rozpoczyna pełen świeżości, lekki aromat bergamotki, który uzupełniają pikantne nuty gałki muszkatołowej i pieprzu bourbon. Zmysłowe, aromatyczne nuty serca to połączenie liści fiołka, cedru i szałwii muszkatołowej. Całość zamyka wyrafinowana kompozycja nut bazy, która harmonijnie łączy zapach kadzidła, drzewa kaszmirowego i benzoinu.
LEONARD HOMME daje mężczyźnie, który go nosi siłę, by podbić świat i wybudować go na nowo.

Flakon :
Wyjątkowo piękny flakon, ozdobiony unikalną techniką drukowania na szkle, inspirowany jest starożytną sztuką egipską. Orientalny wzór, zdecydowana, mocna kolorystyka oraz kontrast pomiędzy elegancką czernią i wytworną bielą oraz światłem i cieniem daje zaskakujący i niecodzienny efekt.

KUP TERAZ 

Produkty z gamy Leonard Men dostępne w naszej ofercie:

Art.11207

Leonard Homme woda toaletowa 50ml

Art.11208

Leonard Homme woda toaletowa 100ml

Nuty głowy

Bergamotka, Gałka Muszkatołowa, Pieprz Bourbon
 

Nuty serca

Liść Fiołka, Cedr, Szałwia Muszkatołowa
 

Nuty bazy

Kadzidło, Drzewo Kaszmirowe, Benzoin