pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

DNA FEMME, POLICE


POLICE DNA DLA KOBIET
Super nowoczesny zapach jest jak eliksir uwodzenia

Police DNA:
Nowy koncept POLICE DNA skierowany jest do tych, którzy poszukują ciekawego, innowacyjnego produktu, gdzie inspiracje stylem wielkomiejskim spotykają się z nową koncepcją. Kombinacja spontanicznej kreatywności i znajomości trendów świetnie trafia do młodych, dynamicznych ludzi. POLICE DNA to magnetyczne przeciwieństwo bieli i czerni, skóry i połysku. Przyciąganie się przeciwieństw kończy się pomieszaniem ich esencji i odnalezieniem absolutnej czystości.

Zapach perfum:
Ten uwodzicielski zapach rozpoczyna się liściastą nutą głowy połączoną z delikatnym aromatem fiołka i odrobiną jaśminu. Wibrujące nuty goździków, patchouli i drzewa sandałowego, składają się na bogate i ciepłe nuty serca. Nuty bazy charakteryzuje delikatność i zmysłowość drzewa cedrowego i piżma. Kompozycję zamyka zmysłowy bukiet wanilii.  

Flakon:
DNA POLICE zachowuje szczególny, innowacyjny i intrygujący kształt flakonu. Do dekoracji flakonu i opakowania użyto innego rodzaju materiałów, które odzwierciedlają wielkomiejski styl, łącząc podstawowe elementy ze skórą i połyskiem. Skóra przywołuje na myśl styl ulicy oraz wywołuje silne emocje, natomiast połysk stwarza kontrast i wygładza całość.

KUP TERAZ 

Produkty z gamy DNA FEMME dostępne w naszej ofercie:

Art.881252

POLICE DNA woda toaletowa 30ml

Art.881062

POLICE DNA woda toaletowa 50ml

Art.881081

POLICE DNA woda toaletowa 75ml

Art.889630

POLICE DNA woda toaletowa 50ml zestaw w etui

Art.889631

POLICE DNA woda toaletowa 75ml zestaw w etui

Nuty głowy

Liście, Fiołek, Jasmin
 

Nuty serca

Goździki, Patchouli, Drzewo Sandałowe
 

Nuty bazy

Drzewo Cedrowe, Piżmo