pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

DNA HOMME, POLICE


POLICE DNA DLA MĘŻCZYZN
Super nowoczesny zapach jest jak eliksir uwodzenia

Police DNA:
Nowy koncept POLICE DNA skierowany jest do tych, którzy poszukują ciekawego, innowacyjnego produktu, gdzie inspiracje stylem wielkomiejskim spotykają się z nową koncepcją. Kombinacja spontanicznej kreatywności i znajomości trendów świetnie trafia do młodych, dynamicznych ludzi. POLICE DNA to magnetyczne przeciwieństwo bieli i czerni, skóry i połysku. Przyciąganie się przeciwieństw kończy się pomieszaniem ich esencji i odnalezieniem absolutnej czystości.

Zapach perfum:
Nuty głowy rozpoczynają się świeżością sycylijskiej cytryny i kardamonu, połączoną z liśćmi cedrowymi.  Ciepłe aromaty  drzewne: kaszmirowca i ambrozji, otulają niesamowitą wibracją nut serca. W nutach bazy odkryć można orientalny aromat patchouli, drzewa sandałowego i wetiweru, co stanowi wspaniałe podkreślenie zmysłowości całego zapachu.

Flakon:
DNA POLICE zachowuje szczególny, innowacyjny i intrygujący kształt flakonu. Do dekoracji flakonu i opakowania użyto innego rodzaju materiałów, które odzwierciedlają zmianę stylu, łącząc podstawowe elementy ze skórą i połyskiem. Skóra przywołuje na myśl styl ulicy oraz wywołuje silne emocje, natomiast połysk stwarza kontrast i wygładza całość.

KUP TERAZ 

Produkty z gamy DNA HOMME dostępne w naszej ofercie:

Art.871252

POLICE DNA woda toaletowa 30ml

Art.871062

POLICE DNA woda toaletowa 50ml

Art.871081

POLICE DNA woda toaletowa 75ml

Art.879630

POLICE DNA woda toaletowa 50ml zestaw w etui

Art.879631

POLICE DNA woda toaletowa 75ml zestaw w etui

Nuty głowy

Sycylijska Cytryna, Kardamon, Liście Cedrowe
 

Nuty serca

Kaszmirowiec, Ambrozja
 

Nuty bazy

Patchouli, Drzewo Sandałowe, Wetiwer