pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

Paradise LYS, Marina de Bourbon


Zapach Rajskiego Ogrodu

Księżna Marina de Bourbon jest członkinią najstarszej arystokratycznej, francuskiej rodziny. Jej przodkowie przez wiele wieków rządzili Francją i byli twórcami symbolu państwa, jakim jest Wersal. Historia Dynastii Burbonów sięga dziesiątego wieku. To jedna z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych rodzin we Francji. Dziś jej członkowie wciąż władają Hiszpanią (król Juan Carlos) i Luksemburgiem (Wielki Książę). Dynastia Burbonów przez wieki kojarzona była ze splendorem i siłą. Jest również symbolem prestiżu i wyrafinowania “ à la Française” (w stylu francuskim).

Opis:
Egzotyczny zapach, stworzony dla miłośniczek natury oraz kobiet uzależnionych od wolności i Rajskich Wysp, gdzie wszystko jest niezwykle harmonijne (zapachy, kolory i dźwięki). To Rajski Ogród zamknięty w słonecznym i pogodnym letnim zapachu. Obecność delikatnego kolibra wprowadza dobry nastrój i szczęście do tego idyllicznego miejsca. Pełen życia, wspaniały świat, uosabia harmonię rajskiej fauny i flory.

Zapach perfum:
Niebiańska woń owocowo-kwiatowego zapachu Paradise LYS przyciąga słonecznymi aromatami rajskich owoców, wprowadza nas w letnią atmosferę idyllicznego rajskiego ogrodu. Rozpoczyna się optymistycznie świeżymi nutami głowy, orzeźwiającym, cytrusowym aromatem mandarynki, grejpfruta i nagietka. Serce jest wypełnione świeżą wonią bambusa i rześką nutą jabłka wydobywającymi słodycz malin, brzoskwiń i cynamonu. Kobiecości dodaje im jasność kwiatowego bukietu, który  stanowi elegancki duet róży i konwalii. Baza wprowadza ponętny aromat bursztynu i piżma. Całość otula zmysłowe ciepło delikatnych drzew: sandałowca i cedru.

Flakon:
Piękny flakon Paradise LYS jest niezwykle oryginalny. Delikatna dekoracja z wizerunkiem kolibra oraz soczysty, pogodny kolor dojrzałej pomarańczy podkreślają piękną, słoneczną koncepcję zapachu. Żywe, intensywne kolory kwiatów na opakowaniu podkreślają luksus wymarzonego raju.

KUP TERAZ 

Produkty z gamy Paradise LYS dostępne w naszej ofercie:

Art.MB 50004

Paradise LYS woda perfumowana 30ml

Art.MB 50002

Paradise LYS woda perfumowana 50ml

Art.MB 50003

Paradise LYS woda perfumowana 100ml

Art.MB 50008

Paradise LYS zestaw: woda perfumowana 50ml + woda perfumowana spray 20ml

Nuty głowy

Mandarynka, Grejpfrut, Nagietek
 

Nuty serca

Cynamon, Jabłko, Malina, Brzoskwinia, Bambus, Konwalia, Róża
 

Nuty bazy

Cedr, Drzewo Sandałowe, Piżmo, Bursztyn