pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

Eau de Lys, Marina de Bourbon


Eau de LYS jest połączeniem romantycznych emocji, subtelnych uczuć i kobiecej delikatności.

Opis:
Kwiat lilii, który od wieków powiązany był z monarchią, jest symbolem czystości i  niewinności… Lilia jest kwiatem intensywnej miłości… Motyl jest symbolem wdzięku i delikatnej jasności, jest wyobrażeniem kobiety i jej metamorfoz.  Kwiat lilii i motyl spotykają się w ogrodzie, a sielankowa historia miłosna, wdzięcznie ulatnia się z  XVIII  wiecznej powieści…Romantyczne emocje i subtelne uczucia, hymn miłosny i kobieca delikatność są przetłumaczone na nowy zapach, wykreowany przez Księżną Marinę de Bourbon


Zapach perfum:
Zapach Eau de LYS otwiera musująca eksplozja pełnej życia cytryny, przeszyta nutą soczystego zielonego jabłka oraz liści bambusa w nutach głowy. Serce zapachu odsłania bukiet świeżych kwiatów: zmysłową i radosną kombinację jaśminu, eleganckiej białej róży, kwiatu lilii oraz świeżego hiacynta. Drzewo cedrowe delikatnie podkreśla białe piżmo oraz tajemniczy bursztyn nadający głębi nutom bazy.


Flakon:
Piękny flakon Eau de LYS jest niezwykle oryginalny. Jego kształt oddaje wygląd płatka lilii, który został lekko poruszony dotykiem motyla w magicznym ogrodzie. Cudowny flakon podkreśla romantyczną i zwiewną koncepcję zapachu. 

KUP TERAZ
 

Produkty z gamy Eau de Lys dostępne w naszej ofercie:

Art.MB8001

Eau de LYS woda perfumowana 30ml

Art.MB8002

Eau de LYS woda perfumowana 50ml

Art.MB8003

Eau de LYS woda perfumowana 100ml

Art.MB8008

Zestaw eau de LYS woda perfumowana 50 ml + balsam 150ml

Art.8009MB

Zestaw eau de LYS woda perfumowana 30 ML + woda perfumowana miniatura 7,5 ML + balsam 50 ML

Nuty głowy

Musująca eksplozja pełnej życia cytryny, przeszyta nutą soczystego zielonego jabłka oraz liści bambusa.
 

Nuty serca

Serce zapachu odsłania bukiet świeżych kwiatów: zmysłową i radosną kombinację jaśminu, eleganckiej białej róży, kwiatu lilii oraz świeżego hiacynta.
 

Nuty bazy

Drzewo cedrowe delikatnie podkreśla białe piżmo oraz tajemniczy bursztyn.