pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

Green Water, Jacques Fath


Green Water został stworzony przez projektanta mody Jacquesa Fatha z pomocą słynnego perfumiarza Vincenta Roubert w 1946 r. Tak jak nieliczne zapach jest ponadczasowym, eleganckim klasykiem, popularnym  i wciąż aktualnym mimo zmiany trendów.

Green Water, absolutna rozkosz, posiada niezwykle wysokie proporcje naturalnych składników, co wyróżnia go na te wszystkich znanych zapachów. Dwie trzecie komponentów stworzone zostały z prawdziwych kwiatów i roślin, co jest niezwykle rzadkie w przemyśle perfumeryjnym. Dla perfumiarzy takie składniki stanowią nie lada wyzwanie, ponieważ trzymając się historyczny receptur, muszą oni jednocześnie ściśle przestrzegać regulacji IFRA (Międzynarodowej Organizacji Zapachowej).

W ciągu ostatnich 60 lat opakowanie zmieniło się nieznacznie, zawsze odnosząc się do wyróżniających je elementów: kwadratowy flakon, zielony kolor i okrągła zatyczka. W 2008 roku nowy projekt rozszerzył to dziedzictwo o nowoczesne podejście, pozostając jednak wiernym pierwowzorom.

Ponadczasowy i zawsze modny, GREEN WATER jest doceniany przez mężczyzn pewnych siebie, eleganckich , dynamicznych i aktywnych.  Niezależnie czy lubi przygody czy jest zapalonym golfistą, Green Water Man dotyka natury. Niezależnie od tego gdzie mężczyzna się wybiera zapach GREEN WATER jest zawsze z klasą. 

Produkty z gamy Green Water dostępne w naszej ofercie:

Art.60050

GREEN WATER woda toaletowa 50ml

Art.60100

GREEN WATER woda toaletowa 100ml

Art.60192

GREEN WATER żel pod prysznic 150ml

Art.60195

Green Water zestaw: woda toaletowa 100ml + żel pod prysznic 150ml

Nuty głowy

Cytryna, Bergamotka, Mięta, Kminek, Mandarynka
 

Nuty serca

Neroli, Rozmaryn, Kwiat Pomarańczy
 

Nuty bazy

Oak Moss, Wetiwer, Piżmo