pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

Pour l'Homme, Jacques Fath


 
Siła męskiej, paryskiej elegancji

Pour l’Homme Jacquesa Fatha to wcielenie męskiej, paryskiej elegancji. Wśród zapachów dla mężczyzn, Pour l’Homme stanowi synonim siły,rc drones romantyzmu i wewnętrznego spokoju. Z tego swobodnego zapachu, wyłania się poczucie pewności siebie i samokontroli.

Zapach perfum:
Perfumiarzowi Olivierowi Gillotin (tworzącemu również dla Diora, Ralpha Laurena, Givenchy) udało się stworzyć wspaniały, wyrazisty, orientalno – drzewny zapach. Ten bogaty, niezwykle męski zapach otwiera aromatyczna i świeża kombinacja nut głowy z soczystą bergamotką i grejpfrutem oraz liśćmi cedrowymi. Stanowi ona kontrast dla eleganckiego, kwiatowego serca, na który składają się nuty róży i fiołka z zaskakującym akordem malin. Nuty bazy tworzy aromatyczna i trwała mieszanka bursztynu, bobu Tonka i drzewnego akordu Patchouli, które niespodziewanie łączą się z aromatem kadzidła, który wydobywa zmysłowość i głębię zapachu.


Flakon:
Niezwykle elegancki, klasyczny i ponadczasowy flakon
Pour l’Homme oddaje charakter zapachów Jacquesa Fatha. Utrzymany jest w pięknych kolorach czerni i złota, co podkreśla męskość, wyrafinowanie, zmysłowość i wrażliwość.

KUP TERAZ
 

 

Produkty z gamy Pour l'Homme dostępne w naszej ofercie:

Art.61075

Pour l'Homme Woda Toaletowa 75ml

Art.61125

Pour l'Homme Woda Toaletowa 125ml

Nuty głowy

Grejpfrut, Bergamotka, Liście Cedrowe
 

Nuty serca

Róża, Maliny, Fiołek
 

Nuty bazy

Bursztyn, Patchouli, Bób Tonka, Kadzidło