pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

    Mango i papaja

 
I love... MANGO I PAPAJA

Owocowe szaleństwo. Poczuj iskrę tropikalnych aromatów soczystego mango połączonego ze słodką papają, które pozostawią twoje zmysły egzotycznie ożywione. Uwierz mi, nigdy nie sądziliście, że owoce mogą być tak smakowite. 

Produkty z gamy Mango i papaja dostępne w naszej ofercie:


Art.2468

Płyn do kąpieli i pod prysznic 500ml 

Wlej mnie uwodzicielsko pod bieżącą wodę, poczekaj aż zaczną tworzyć się bąbelki, zanurz się w kąpieli, zrelaksuj się i czerp przyjemność z mojego kuszącego aromatu. Możesz też wycisnąć mnie na dłoń lub gąbkę, wmasować w wilgotne ciało aż wytworzy się piana i otuli Cię szaleństwo aromatycznych bąbelków. Następnie spłucz ciało, które pozostanie po kąpieli pięknie pachnące.

Art.2475

Peelingujący żel pod prysznic 200ml

Wyciśnij mnie na dłoń, wmasuj w wilgotne ciało, by wykonać peeling, a następnie spłucz by nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalny blask.

Art.2482

Odżywcze masło do ciała 200ml 

Nabierz sporą porcję na palce, wmasuj mnie w ciało, by pozostawić skórę cudownie odżywioną, jedwabiście gładką i przepięknie pachnącą.

Art.4288

Nawilżający balsam do ciała 250ml

Wyciśnij porcję balsamu na dłoń i wmasuj mnie w ciało, by pozostawić skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i przepięknie pachnącą.  

Art.4219

Krem do rąk 75ml

Wmasuj super delikatny i odżywczy krem w dłonie po każdym myciu lub gdy czujesz, że Twoja skóra jest przesuszona.