pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

    Cytryna i limonka


I love... CYTRYNA I LIMONKA

Błysk, okrzyk, czas wstrząsnąć twoim światem! Poczuj radość z błyskotliwych akordów pełnej energii świeżej cytryny przeplatającej się z oszałamiającą limonką, które pozostawią Twoje zmysły fantastycznie odświeżone i super ożywione. Nie krępuj się… energia i entuzjazm cytrusów zaraz cię ogarną! 

Produkty z gamy Cytryna i limonka dostępne w naszej ofercie:


Art.2505

Płyn do kąpieli i pod prysznic 500ml

Wlej mnie uwodzicielsko pod bieżącą wodę, poczekaj aż zaczną tworzyć się bąbelki, zanurz się w kąpieli, zrelaksuj się i czerp przyjemność z mojego kuszącego aromatu. Możesz też wycisnąć mnie na dłoń lub gąbkę, wmasować w wilgotne ciało aż wytworzy się piana i otuli Cię szaleństwo aromatycznych bąbelków. Następnie spłucz ciało, które pozostanie po kąpieli pięknie pachnące.

Art.2512

Peelingujący żel pod prysznic 200ml

Wyciśnij mnie na dłoń, wmasuj w wilgotne ciało, by wykonać peeling, a następnie spłucz by nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalny blask.

Art.2529

Odżywcze masło do ciała 200ml

Nabierz sporą porcję na palce, wmasuj mnie w ciało, by pozostawić skórę cudownie odżywioną, jedwabiście gładką i przepięknie pachnącą.

Art.4264

Nawilżający balsam do ciała 250ml

Wyciśnij porcję balsamu na dłoń i wmasuj mnie w ciało, by pozostawić skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i przepięknie pachnącą.  

Art.4196

Krem do rąk 75ml

Wmasuj super delikatny i odżywczy krem w dłonie po każdym myciu lub gdy czujesz, że Twoja skóra jest przesuszona.