pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

Mintea, Masaki Matsushima


Ceremonia parzenia herbaty jest wpisana w japońską tradycję. W tym wyjątkowym momencie, kobiety które przygotowują herbatę wykonują wszystkie gesty z niesamowitą gracją i lekkością porannej rosy opadającej z liści mięty. Wzorując się na tych rytuałach, japoński projektant Masaki Matsushima chciał przenieść swoją wizję oraz doświadczenie dobrego samopoczucia i relaksu do miejskiej rzeczywistości.

Opis zapachu:
Mintea (mięta + zielona herbata) to radosny, odświeżający i jednocześnie wspaniale relaksujący zapach. Dzięki wyjątkowej kombinacji zapachowej, kobieta ubrana w Mintea czuje cudowny powiew lata, bez względu na miejsce i czas.

Zapach perfum:
Tylko Masaki Matsushima mógł stworzyć tak niezwykłą kompozycję i oddać prawdziwy charakter Mintea. Zapach jest wyjątkową kombinacją zielonej herbaty, liści mięty i soczystej cytryny w nutach głowy. Nuty serca wzbogacają mieszankę o aromat konwalii i białej róży, dzięki którym zapach jest pełen gracji i  wyrafinowania. W nutach bazy jest i tym razem obecne naturalne,  krystaliczne piżmo, któremu Masaki jest zawsze wierny.

Flakon:
Minimalistyczna architektura Mintea to asymetryczna butelka z ciekawym efektem transparentnej zielono – niebieskiej głębi. Flakon to niezwykłe, techniczne wyzwanie, któremu sprostał artysta Monsieur Henry.


 

Produkty z gamy Mintea dostępne w naszej ofercie:

Art.25042

Mintea Masakï Matsushïma woda perfumowana 40ml

Art.25022

Mintea Masakï Matsushïma woda perfumowana 20ml

Nuty głowy

zielona herbata, cytryna, mięta
 

Nuty serca

konwalia, biała róża
 

Nuty bazy

piżmo