pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

aqua mat; homme, Masaki Matsushima


Opis:
Tym razem japoński projektant mody Masaki Matsushima wraca do fundamentów – esencji życia, którą jest WODA, niezbędna do życia i bardzo ważna w kulturze japońskiej. Masaki wybrał element wody wpadającej do  szklanki - jako symbol źródła życia. Jest to bardzo czyste, minimalistyczne podejście. Symbol wody na opakowaniu wyraża naszą ciągłą potrzebę wody w życiu codziennym. Jest ona jak układ krwionośny, bez którego niemożliwe jest prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie w okresie letnim, jeżeli przestaniesz pić wodę, przestaniesz używać aqua mat homme  nie czujesz się już dobrze. W symbolu szklanki wypełnionej wodą również można odnaleźć ogromną siłę, moc, która komunikuje że życie z wodą jest bardzo aktywne, jest zastrzykiem energii którą może dać tylko ona.

Opis zapachu:
Aqua mat homme  to zapach niesamowicie oryginalny, świeży, soczysty skierowany do nowoczesnych mężczyzn z klasą. W nutach głowy rozbrzmiewa tu lekkie połączenie limonki, chińskiego grejpfruta i liści figowych. W nutach serca dominuje zapach soku z bambusa otulony aromatem magnolii i czerwonego drzewa. Zapach wieńczą nuty bazy z akordami ciepłego piżma i drzewa sandałowego.

Flakon:
Niepowtarzalny kształt flakonu zaprojektowany przez Masaki Matsushima nawiązuje do nowoczesnych trendów w japońskiej sztuce. Zdecydował się on bowiem na ostre ścięcie skrajnej krawędzi czworokątnego flakonu co nadało mu unikalny charakter.


KUP TERAZ


 

Produkty z gamy aqua mat; homme dostępne w naszej ofercie:

Art.23080

Aqua mat; homme Masaki Matsushima woda perfumowana 80ml

Art.23040

Aqua mat; homme Masaki Matsushima woda perfumowana 40ml

Nuty głowy

limonka, chiński grapefruit, liście figowe
 

Nuty serca

magnolia, sok z bambusa, czerwone drzewo
 

Nuty bazy

drzewo sandałowe, piżmo