pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

TOKYO SMILE, Masaki Matsushima


TOKYO SMILE - ZAPACH Z UŚMIECHEM

Masaki Matsushima to jeden z najbardziej kreatywnych japońskich projektantów mody. W swojej najnowszej kreacji Masaki stworzył zapach, który odzwierciedla ducha Tokio. Według niego Tokio to miasto „bardzo pozytywne”swiss replica watches, „pełne życia” i „wibrujące”. Najnowszy zapach Tokio Smile w pełni oddaje młodzieńczy entuzjazm i niespożytą energię tego miasta.
 
Opis zapachu:
Tokio Smile to zapach, który zawsze wywołuje uśmiech. W niezwykle energetyczny, optymistyczny i radosny sposób uszczęśliwia i sprawia, że patrzymy na życie z przymrużeniem oka, ciesząc się nim, bez względu na okoliczności. Zapach wybucha energetyzującą mieszanką Yuzu, Grejpfruta, Passion Fruit i Brzoskwini w nutach głowy. Uśmiech na twarzy wywołują optymistyczne, ekscytujące nuty serca: bukiet kwiatów Champaca (Drzewa Radości) oraz Kwiatów Brzoskwini i Róży. Całości dopełnia zmysłowe, krystaliczne piżmo w nutach bazy.

Flakon:
Design flakonu symbolizującego usta ułożone w radosnym uśmiechu odzwierciedla optymistyczną koncepcję zapachu. Kipiący energią, fascynujący zapach zamknięty w tym wyjątkowym flakonie intryguje i zaprasza do doskonałej zabawy.

KUP TERAZ 

Produkty z gamy TOKYO SMILE dostępne w naszej ofercie:

Art.30040

TOKYO SMILE woda perfumowana 40ml

Art.30080

TOKYO SMILE woda perfumowana 80ml

Nuty głowy

Yuzu, Grajpfut, Passion Fruit, Brzoskwinie
 

Nuty serca

kwiaty Champaca, Róży, Brzoskwini
 

Nuty bazy

Piżmo