pl  |  en
zapachy do domu
  kosmetyki pielęgnacyjne

Mat Chocolat, Masaki Matsushima


Opis:
Awangardowy, japoński projektant mody Masakï Matsushïma znany jest ze śmiałego łączenia ze sobą materiałów, kształtów i zmysłów. Mat; chocolat to jeden z jego najbardziej kreatywnych pomysłów. Punktem wyjścia do tego zmysłowego zapachu stał się wyrafinowany smak wyśmienitej czekolady. Masakï powiedział kiedyś „gdybym nie był projektantem, chciałbym zostać mistrzem czekolady”www.swisstimepieces.net. Przy tym projekcie udało mu się spełnić oba te marzenia.

Opis zapachu:
Mat;chocolat to niesamowicie zmysłowy zapach, stworzony na bazie wyrafinowanego smaku wyśmienitej czekolady połączonego z aromatycznymi, orzeźwiającymi  owocami. Mat; chocolat pobudza wszystkie zmysły i zapewnia niezwykle rozkoszne doznania :)

Perfumy rozpoczynają się orzeźwiającym zapachem grejpfruta, czarnych porzeczek, arbuza i róży w nutach głowy, które natychmiast ustępują gorącej i gęstej nucie serca z czekoladą, wzmocnioną absolutem kakao. W nutach bazy białe piżmo i drzewo sandałowe dodają zapachowi charakteru.

Flakon:
Nietypowy flakon to niezwykłe, techniczne osiągnięcie. Dekoracja i kolor flakonu przypominają aromatyczną i apetyczną czekoladę, która stała się inspiracją dla powstania tego zapachu.

KUP TERAZ 

Produkty z gamy Mat Chocolat dostępne w naszej ofercie:

Art.20051

Mat; Chocolat EDP 40ml

Art.20052

Mat; Chocolat EDP 80ml

Nuty głowy

grejpfrut, czarne porzeczki, arbuz, róża
 

Nuty serca

czekolada, absolut kakao
 

Nuty bazy

biale piżmo, drzewo sandałowe